Prato - projektowanie ogrodów, projekty ogrodów, projektowanie ogrodów Szczecin, ogrody, architektura krajobrazu
Oferta dla spółdzielni i zarządców mieszkaniowych

Inwentaryzacje zieleni

Przeprowadzamy inwentaryzacje drzew i krzewów. Opracowania wykonywane są w krótkich terminach, o każdej porze roku. Wykonujemy również waloryzację drzewostanu i określamy stan zdrowotny drzew i krzewów.

Doradztwo w zakresie wycinki, adaptacji i przesadzeń drzew

Na podstawie analizy istniejącego zagospodarowania terenu i planowanej inwestycji określamy drzewa do adaptacji, przesadzenia i wycinki. Doradzamy jak umożliwić drzewom dalszy wzrost w nowych warunkach.

Place zabaw

Projekt placu zabaw wykonany w naszej pracowni zawiera rozwiązania przestrzenne, które zapewniają funkcjonalność i bezpieczeństwo. Wyraża się to w odpowiednim doborze materiałów budowlanych, wyposażenia i roślin, a także umiejętnemu umiejscowieniu ich na danym obszarze tak, aby nie tylko nie kolidowały ze sobą, ale również pozwalały na zabawę dzieci w każdym wieku.

Tereny zieleni osiedlowej

Wykonujemy projekty zagospodarowania terenów przy zabudowie wielorodzinnej z zachwaniem stosownych norm i odległości drzew i krzewów od instalacji podziemnych i zabudowy. Wykonany przez nas projekt stanowi kompleksowe opracowanie począwszy od inwentaryzacji i analizy warunków siedlisowych, po konkretne rozwiązania projektowe.

projektowanie ogrodów szczecin, projekty ogrodów, architektura krajobrazu, inwentaryzacje drzew, ogrody szczecin